ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ГРАЛЬНОГО БІЗНЕСУ проведуть у Херсоні!

Детальніше

26 Жовтня, 2019

First Ukrainian Gambling Forum – це стартова дискусійна платформа в Україні для обговорення та визначення перспектив розвитку грального бізнесу.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський презентував ініціативу запровадження чітких та прозорих правил, які дозволять відкрити ринок грального бізнесу в Україні. Дана ініціатива стане суттєвим поштовхом для розвитку туристичної індустрії, наповнення бюджетів територій, розбудови інфраструктури.

Херсонщина має ряд переваг: унікальний туристичний потенціал, зручну транспортну інфраструктуру, сприятливий бізнес-клімат, наявність перспективних інвестиційних земельних ділянок на березі чорного та азовського морів для розміщення готельної та гемблінг інфраструктур цілорічного функціонування. саме тому впевнені, що Херсонська область може та має виступити флагманом запровадження грального бізнесу в Україні.

Запрошуємо усіх, хто має відношення до розвитку гемблінг індустрії та туристичного бізнесу, відвідати захід та поділитись власним баченням розвитку даного сектору в Україні! В рамках Форуму будуть представлені перспективні інвестиційні майданчики для туристичної галузі.

Дата: 25 – 26 жовтня 2019 року

Локація: м. Херсон, готель «Panorama», Придніпровський узвіз, 2а

З детальною інформацією та програмою заходу можна ознайомитись на сайті: www.fugf.org

Реєстрація на захід обов’язкова!

Кількість місць обмежена!

Контакти організаторів: тел. 0552 22 57 68, e-mail: kherson.fugf@gmail.com

Меню