Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу взяти участь у Другому Фінансовому Ярмарку

Детальніше

26 Квітня, 2018

26 квітня 2018 року в Premier Palace Hotel у Харкові відбудеться Другий Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу.

Цей захід підведе підсумки роботи платформи розвитку операційної спроможності українського підприємництва через полегшення доступу до кредитних ресурсів та інформування представників бізнесу щодо можливих джерел фінансування, що стартувала у квітні минулого року.

Розвиток малого та середнього бізнесу – один із стратегічних пріоритетів для української економіки. Тому необхідно проаналізувати ефективність нового механізму співпраці малих та середніх підприємств (МСП) із фінансовими установами і якість взаємодії у реалізації стратегії розвитку МСП. Саме для цього Німецько-Український Фонд заснував проект «Фінансові Ярмарки» і проводить його другий рік поспіль. Мета цього проекту – стати об’єднавчою платформою для якісної співпраці банків з МСП.

Захід включатиме офіційну церемонію відкриття Фінансового ярмарку, в якій візьмуть участь:

  • Валерій Майборода, в.о. керівника НУФ;
  • Зебастіан Кноке, перший секретар Посольства ФРН;
  • Беренд де Гроот, керівник Програм співробітництва в представництві Європейського Союзу в Україні;
  • Юлія Світлична, голова Харківської ОДА.

У заході також візьмуть участь представники обласних держаних адміністрацій (ОДА) та банків-партнерів, що долучилися до ініціативи НУФ та мають власні програми підтримки малого та середнього бізнесу.

Програма Другого Фінансового Ярмарку передбачає також панельні дискусії та освітні майстер-класи для представників малого та середнього бізнесу на тему фінансів та використання інвестицій. Упродовж усього заходу триватиме фінансовий ярмарок банків-партнерів.

Теми, що обговорюватимуться:

– державна політика розвитку МСП та європейський досвід реалізації політики підтримки МСП;

– актуальні банківські програми кредитування для підприємців;

– важливість синергії в діяльності підприємств усіх рівнів та можливості, що вона створює у справі розвитку української економіки;

– реалізація спільних програм НУФ з ОДА, спрямованих на компенсацію процентних ставок за кредитами МСБ.

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу взяти участь у Другому Фінансовому Ярмарку та долучитися  до розбудови сприятливих умов для розвитку економіки України.

Другий Фінансовий ярмарок відбудеться 26 квітня 2018 року в Premier Palace Hotel у Харкові, пр. Незалежності, 2. Початок офіційної частини о 10.00, реєстрація з 9.00.

Меню