Робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Гордєєва А.А. з делегацією Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) США

Детальніше

13 Квітня, 2018

13 квітня 2018 року о 12.00 в приміщенні обласної державної адміністрації (I поверх, зал засідань) відбудеться робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Гордєєва А.А. з делегацією Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) США з метою обговорення питання щодо розвитку довгострокових відносин та практичної допомоги у реформуванні оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

У рамках зустрічі будуть також обговорені питання щодо забезпечення належного рівня пожежної безпеки та своєчасного реагування на надзвичайні ситуації, шляхів посилення рівня пожежної безпеки та реалізації реформ оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, а також надання області гуманітарної допомоги у вигляді пожежно-технічного обладнання.

Міжнародна місія з пожежної охорони (IFRM) США – це некомерційна корпорація, яка надає гуманітарну допомогу для забезпечення протипожежного захисту та допомагає країнам, що розвиваються у наданні відповідного обладнання. IFRM відправляє команди до приймаючих країн для демонстрації та надання необхідної інформації для безпечного та ефективного використання переданого пожертвування.

Організація була заснована в 2007 році у м.Ліндстром, штат Міннесота, США. IFRM приймає кошти, обладнання та добровільні внески від корпоративних партнерів та приватних осіб з США для допомоги різним громадам по всьому світу.

IFRM налагодила співпрацю вже з більше 40 країнами та 200 містами: Афганістан, Аргентина, Австралія, Австрія, Бразилія, Канада, Чилі, Китай, Коста-Ріка, Домініканська Республіка, Єгипет, Фінляндія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Індія, Іран, Ірландія, Ізраїль, Італія, Японія, Македонія, Малайзія, Мексика, Молдова, Непал, Панама, Перу, Філіппіни, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Сінгапур.

 

Меню