Семінар «Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку»

Детальніше

21 Травня, 2019

Український союз промисловців і підприємців спільно з литовськими партнерами та за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні організовує серію семінарів на тему: «Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку».

Метою заходів є підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, сприяння українському експорту в рамках діючої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення досвіду та практик ведення соціально відповідального бізнесу з дотриманням екологічних стандартів ЄС.

У Херсоні 21 травня 2019 року відбудеться другий семінар цієї серії заходів. Головними темами цього семінару будуть методи просування українського експорту в ЄС для малих та середніх підприємств, раціональне використання природних ресурсів, сонячна енергетика, можливості повторного використання водних ресурсів на Херсонщині, новітні методи переробки сільськогосподарської продукції та ін.

Захід буде проведений у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації за адресою: м. Херсон, пл. Свободи 1, перший поверх, зал засідань.

Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова https://bit.ly/2vfSzek.

За додатковою інформацією звертайтесь до Департаменту інвестиційної та промислової політики, тел. (0552) 22 57 68, e-mail: invest.inkherson@gmail.com.

Меню