УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

Детальніше

20 Травня, 2019

За попередньою інформацією від Торгово-промислової палати України  20 травня 2019 року у м. Відень у рамках чергового засідання Українсько-австрійської міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва планується проведення Українсько-австрійського економічного форуму.

Участь у вказаному форумі –  це можливість для українських учасників презентувати економічний та інвестиційний потенціал свого регіону, регіональні програми розвитку та інвестиційні проекти, а для представників ділових кіл українських регіонів – провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.  Також планується проведення відвідування провідних австрійських компаній Відня та найсучасніших об’єктів міської комунальної інфраструктури.

З метою формування складу делегації від Херсонської області для участі в заході просимо зацікавлених представників бізнесу регіону повідомити свої контактні дані Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації до 27 лютого 2019 року.

Меню