Українсько-грецький економічний форум в Афінах

Детальніше

28 Листопада, 2019

З метою розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва з Грецією Посольством України в Грецькій Республіці спільно з Міжнародним центром сприяння підприємництву, Грецько-Українською палатою, Торгово-промислових палат м. Афіни та м. Пірей проводиться грецько-український бізнес-форум в м. Афіни з 26 по 28 листопада поточного року.

Заплановано, що у заході братимуть участь чисельні грецькі виробники та імпортери. Ключовими сферами українсько-грецького співробітництва на даний захід визначено аграрний сектор, судноремонт/суднобудування, енергетика, туризм, будівництво та інновації. У програмі форуму також передбачено відвідання виробничих потенціалів міст Патри та Ламія (аграрна, харчова, хімічна промисловості) 27 та 28 листопада відповідно, а також зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесу На кожен день форуму передбачено проведення В2В зустрічей для встановлення нових ділових контактів.

Робоча мова заходу – англійська/українська, для індивідуальних переговорів у разі потреби будуть забезпечені перекладачі.

Меню