УТВОРЕННЯ ХЕРСОНСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ІНВЕСТОРІВ ТА З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ

Детальніше

21 Січня, 2020

Для налагодження постійної комунікації та зворотного зв’язку з інвесторами та підприємцями, а також покращення бізнес-клімату в Херсонській області було прийнято рішення про переформатування та утворення Херсонської регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу.

Діяльність Ради насамперед буде направлена на захист бізнесу від можливих проявів незаконних посягань з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також для недопущення перешкоджання законній діяльності суб’єктів господарювання.

До складу Ради увійдуть керівники підприємств – найбільших платників податків області, представники діючих інвестиційних компаній, які реалізують інвестпроекти у регіоні, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та правоохоронних органів.

21 січня 2020 року відбудеться перше установче засідання Ради, за результатами якого буде сформовано спільний чіткий план дій, спрямованих на активізацію економічних процесів у регіоні.

Впевнені, що тільки рух пліч-о-пліч влади та бізнесу до спільної мети є ключовим фактором успіху кожного окремого проекту та процвітання регіону в цілому!

Меню