У Йорданії проведуть міжнародну торгову виставку у березні 2020 року.

Детальніше

19 Березня, 2020

Перша Саудівсько-йорданська міжнародна економічна виставка відбудеться у березні 2020 року під патронатом її Королівської Високості Принцеси Ріми Бінт Талал Бін Абдул Азіз Аль Сауд. До участі у виставці запрошуються компанії, що працюють у комерційній, промисловій, туристичній, освітній та медичній сферах. Виставка орієнтована на понад 5000 відвідувачів з різних країн.

Цілі проведення заходу:

– висвітлення ролі компаній та установ, визначення їх сфери діяльності.

– надання пропозицій для міжнародних бізнесменів щодо можливості для інвестування в країни-учасниці та підтримка малих підприємств.

– сприяння представникам малих підприємств у розвитку власного бізнесу.

– розширення бази клієнтів для учасників виставки.

– налагодження стратегічних зв’язків між учасниками, реалізуючи їхні прагнення до співробітництва.

Більше інформації про виставку дізнавайтесь на сайті http://acnju.com/.

Дата проведення: 19-21 березня 2020 року

Місце проведення: готель Holiday Inn в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія.

Окрім того, в Йорданії заплановано проведення у квітні 2020 року Міжнародної сільськогосподарської виставки SAWSANA 2020 під патронатом міністра сільського господарства Йорданії та Міжнародного форуму халяльних продуктів та торгівлі IRIS 2020 у травні цього ж року під патронатом міністра промисловості та торгівлі Йорданії. Офіційна веб сторінка організатора заходів – http://tc-center.com/exibitions/.

З питаннями стосовно зазначених заходів можна звертатись до співорганізатора виставок ГО «Українсько-Арабська Ділова Рада», e-mail: ukr.ar.bc@gmail.com, тел. +38 044 225 85 75.

Меню