14 – 15 червня 2018 року в Любліні відбудеться III Польсько – Східна конференція PUIG-Lub-Invest

Детальніше

14 Червня, 2018

З 14-15 червня 2018 року в Любліні (Польща) відбудеться III Польсько – Східна конференція PUIGLubInvest.

Співорганізаторами заходу є міський голова Любліна Кшиштоф Жук і Маршалок Люблінського воєводства Славомир Сосновський.

У конференції візьмуть участь близько 300 учасників з Польщі, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану та інших країн регіону. Присутніми будуть представники влади Польщі та України, а також представники бізнесу, фінансів, ЗМІ, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва.

Участь у конференції дасть можливість поглибити знання в галузі торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів та створити ряд партнерських відносин із представниками бізнесу з багатьох країн.

Програма події розроблена на основі двох тематичних блоків, один з яких буде присвячений польським учасникам під назвою: « Ефективні інструменти розвитку регіонів, міст та гмін», натомість друга частина під назвою «Взаємні інвестиції, як гарантія транскордонного економічного розвитку» буде орієнтована на учасників з-за кордону. Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Польщі, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі і Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.

Запрошуємо Вас взяти участь у цій події.

Реєстрація доступна за посиланням: http://www.pol-ukr.com/formularz-zgloszeniowy-do-udzialu-w-iii-edycji-polsko-wschodniej-konferencji-puig-lub-invest-2018/

Участь в конференції є безкоштовною.

Організатори не покривають витрати на розміщення в готелі та проїзд.

Меню