5-10 листопада 2018 року українські товари будуть представлені на найбільшій виставці Китаю «China International Import Expo 2018» – серед них може бути і Ваша продукція

Детальніше

5 Листопада, 2018

5-10 листопада 2018 року в м. Шанхай відбудеться найбільша імпортна виставка Китаю «China International Import Expo 2018», на якій Україна представлятиме продукцію найкращих вітчизняних виробників у вигляді промо-відео (3D, AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

Концепція Національного стенду України розробляється Міністерством економічного розвитку і торгівлі України разом із Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку. Підприємства, які бажають представити свою продукцію на «China International Import Expo 2018», можуть надіслати пропозиції щодо участі у виставці до Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку. Критерії відбору підприємств такі:

– підтверджена якість продукту;

– інноваційність;

– високий рівень маркетингового представлення продукту;

– експортний потенціал.

Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 року.

Пропозиції з описом продукту, його відповідності зазначеним вище критеріям та контактами виробника необхідно надіслати на адресу: GoChina@epo.org.ua

За додатковою інформацією можна звертатися до експерта Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку Катерини Співакової за тел.: +38 067 828 20 34.

Меню