9-11 квітня 2018 року відбудеться восьмий щорічний світовий інвестиційний форум АІМ в Дубай (ОАЕ, Всесвітній торговий центр)

Детальніше

9 Квітня, 2018

ANNUAL INVESTMENT MEETING (АІМ) — це провідна світова платформа для створення міжнародного інвестиційного співтовариства. Цього року очікується понад 19 000 учасників зі 141 країни. Фокус AIM 2018 — агро, девелопмент, харчова промисловість.

Українську делегацію у Дубай особисто запрошує його високість Давуд Аль Шезаві, президент AIM. В рамках форуму буде унікальна можливість взяти участь у роботі Інвестиційного хабу АІМ — місці перемовин з топ-інвестфондами та зустрічах на стенді України, який спроектовано як зручну зону для спілкування. Делегати відвідають гала-вечерю Global Investment Awards, прийматимуть віп-гостей на власній українській VECHERYA, проведуть десятки зустрічей, щоб покращити сприйняття України, знайти нових друзів для країни та інвесторів для своїх бізнес-проектів.

Пропонуємо розглянути можливість приєднатись до української делегації в Дубаї на найбільшому інвестиційному форумі. Детальніше про форум, умови участі, попередня реєстрація — за посиланням: business.ua/aim/

Меню