9 грудня відбудеться онлайн семінар-практикум на тему «Використання в Україні міжнародних форм договорів: контракти FIDIC»

Детальніше

9 Грудня, 2020

Запрошуємо долучитись до семінару-практикуму на тему «Використання в Україні міжнародних форм договорів: контракти FIDIC», який відбудеться 09 грудня 2020 року в режимі онлайн. Захід організовано у рамках реалізації проекту технічної допомоги ЄС «Допомога українським органам влади в удосконаленні управлінням інфраструктурним циклом» (МЦІП).

Основна мета семінару – презентація розроблених МЦІП методичних рекомендацій щодо використання в Україні контрактів FIDIC та популяризувати застосування міжнародних форм договорів при реалізації інфраструктурних проектів.

Для зручності захід розділено на три блоки: теоретичний, практичний та дискусійний. Детальну програму семінару-практикуму наведено нижче.

Спеціально запрошений спікер – Алфонсо Пелосі, міжнародний експерт проекту МЦІП з FIDIC.

Захід відбуватиметься на платформі Join Zoom Meeting: https://us02web.zoom.us/j/82240927023?pwd=NHdqQ1NVdGdzNXIwUXduK0J6akFtQT09

Meeting ID: 822 4092 7023

Passcode: 441693

Довідково: Контракти FIDIC – це докладний механізм (інструментарій), спрямований на результативну реалізацію процесу проектування та будівництва.

За своєю сутністю типові форми контрактів FIDIC – це не нормативні акти, а рекомендовані документи, розроблені громадською організацією, а саме Міжнародною федерацією інженерів-консультантів (FIDIC).

Головними перевагами використання контрактів є те, що форми FIDIC – це міжнародні орієнтири для ефективного розподілу ризиків, традицій, поваги, справедливості і збалансованого підходу до бізнесу.

Меню