ВІЗИТ КИТАЙСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ДО ХЕРСОНУ –МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЙТИ ІНВЕСТОРА ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВАШОГО ПРОЕКТУ

Детальніше

31 Травня, 2018

В рамках Другого Українсько-Китайського форуму економічного співробітництва, організаторами якого виступають Китайська асоціація з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) та Торгово-промислова палата України, китайська делегація на чолі з Генеральним секретарем Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном Хі Женвей відвідає м. Херсон з офіційним візитом.

За інформацією ТПП України китайські інвестиції в нашу економіку вже склали понад 7 мільярдів доларів США і планується інвестувати ще 2,5 мільярди у вітчизняний агропромисловий комплекс і транспортну логістику, а також 2 мільярди в інфраструктурні об’єкти, телекомунікаційні мережі, відновлювану енергетику та машинобудування.

Програмою візиту передбачено зустріч з керівниками підприємств Херсонщини у форматі В2В, а також презентація китайській аудиторії проектів, що потребують інвестиційних ресурсів.

Захід відбуватиметься 31 травня 2018 року в приміщенні комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара» Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон, вул. Героїв Крут (Дніпропетровська), 2.

Меню