До уваги підприємців Херсонщини!

Детальніше

24 Березня, 2021

24 березня поточного року відбудеться Онлайн-конференція на тему “Перспективи розвитку торгово-економічних відносин між провінцією Хенань та Україною: новий час – нові можливості”.

Зважаючи на те, що на сьогодні Китай стає головним торговим партнером України (як за обсягами експорту української продукції, так і імпорту з КНР), обговорення актуальних питань торговельно-економічного співробітництва стає нагальною необхідністю.

З метою подальшого розвитку та налагодження співробітництва українських підприємців з представниками КНР різного рівня, можливого надання консультацій та практичної допомоги планується проведення двосторонньої конференції.

Запрошуємо взяти участь у зустрічі підприємства та організації, які мають взаємопов’язані інтереси з китайськими партнерами, або мають наміри виходу зі своєю продукцією на китайський ринок.

Контакти для зворотного зв’язку в ТПП України: ast-ier@ucci.org.ua – Анна Любима,               тел.: +38 095 546 65 09.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/oULjdBXP6D5Dvcgu9.

Початок робочої зустрічі 24.03.2021 о 9:30, Zoom.

Співорганізаторами заходу виступає Торгово-промислова палата України, Комітет з управління Новим районом Чжендун міста Чженчжоу, Інвестиційна компанія цивільної авіації провінції Хенань, а також Представництво ТПП України в провінції Хенань.

З попередньою програмою заходу можна ознайомитись за посиланням: http://kiev-chamber.org.ua/files/5_03_21_-.doc .

Меню