Level Up Ukraine 2020 зовсім скоро збере представників бізнесу, влади та суспільства для створення більшого

Детальніше

21 Лютого, 2020

Level Up Ukraine 2020 зовсім скоро збере представників бізнесу, влади та суспільства для створення більшого

21 лютого поточного року у КВЦ «Парковий» відбудеться щорічний міжнародний бізнес-форум «Level Up Ukraine – 2020». Організаторами заходу виступають Асоціація платників податків України і компанія Una Partners. Форум у четвертий раз збере в Києві авторитетних спікерів, представників влади, бізнесу та великих бізнес-спільнот для того, щоб спільними зусиллями створювати умови для співпраці на принципах win-win.

Головна тема цьогорічного форуму – принципи створення більшого, нові рішення. «Level UP Ukraine» виступає платформою для розвитку екосистеми, де влада, бізнес і суспільство розробляють умови, які призводять до реальних змін на краще в Україні. Учасники матимуть можливість оформити домовленості та створити загальні matching projects, де кожен візьме участь у створенні нової моделі взаємодії на взаємовигідних умовах.

На майданчику «Level Up Ukraine – 2020» обговорюватиметься ефективна модель взаємодії бізнесу, влади і суспільства, яка стане запорукою пришвидшення економічного зростання і модернізації вітчизняної економіки. Представники обласної державної адміністрації також долучаться до обговорення тем цьогорічного форуму для визначення найефективніших сучасних методів взаємодії з представниками громадськості та бізнесу.

Детальна інформація про спікерів та панельні дискусії форуму доступна на офіційному сайті https://levelupukraine.com/uk/.

Меню