25 жовтня 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України – це нові можливості співпраці та партнерства

Детальніше

25 Жовтня, 2018

Під час минулорічного візиту Президента Республіки Білорусь в Україну було погоджено проведення в жовтні 2018 року Першого Форуму регіонів Республіки Білорусь та України, який має на меті пожвавлення торговельно-економічних відносин між країнами.

Білоруська сторона підготувала програму заходу, який планується провести
25 жовтня 2018 року в м. Гомелі. Зокрема програмою передбачено:

  • Надання майданчиків для проведення ділових переговорів між представниками українських та білоруських компаній (В2В).
  • Засідання Білорусько-Української робочої групи щодо співробітництва у туристичній галузі.
  • Науково-практична конференція за участі НАН Білорусі «Перспективні напрямки та механізми розвитку співробітництва у сферах науки та технологій».
  • Тематичні секції з питань між університетської інтеграції у науковій сфері.
  • Відвідування зацікавленими особами підприємств м. Гомеля та Гомельської області.

В рамках Форуму працюватиме виставка-ярмарок продукції підприємств Білорусі та України, у тому числі виробів декоративно-прикладного мистецтва, на якій українські учасники можуть представити свою продукцію.

Попередня реєстрація для участі в Першому Форумі регіонів Республіки Білорусь і України проводиться Департаментом інвестиційної та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації з метою формування списку української делегації.

Меню