15 листопада 2018 року у м.Києві відбудеться ІХ Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні»

Детальніше

15 Листопада, 2018

15 листопада 2018 року в Києві відбудеться IX Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні», який традиційно збере на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, дипломатичних установ та бізнес-спільноти з метою обговорення питань польсько-української співпраці, налагодження співробітництва та ділових контактів.

Тематика заходу цього року буде присвячена питанням польсько-української економічної співпраці, спільним проектам в галузі енергетики та енергозбереження, розвитку транспортної інфраструктури.

Серед гостей форуму очікуються підприємці з України та Польщі, які зацікавлені у бізнес-співпраці між двома державами, мають ідеї щодо реалізації спільних проектів та потребують фінансової підтримки для запуску власних стартапів.

Форум традиційно відбудеться за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні. Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі, Юридична Група EUCON, Конфедерація Роботодавців Lewiatan. Співорганізатори – Міжнародне товариство польських підприємців в Україні та Польське Агенство Інвестицій та торгівлі.

Історія Міжнародного форуму бере свій початок від 2014 року – відтоді захід проходить двічі на рік: навесні – у Варшаві («Дні українського бізнесу») і восени – в Києві («Дні польського бізнесу»). Щоразу форум збирає близько 300 учасників, серед яких представники малого, середнього та великого бізнесу України і Польщі. Для більшості з них  участь у форумі стає першим кроком для запуску власних проектів, зокрема в Польщі та інших країнах ЄС.

Більш детальну інформацію про виставку можна дізнатись за посиланням: http://ukrbizpol.org/novini/ix-mizhnarodniy-forum-dni-polskogo-biznesu-v-ukrayini/.

Запрошуємо стати учасником делегації від Херсонської області.

Меню