До уваги міст та об’єднаних територіальних громад Херсонщини!

Детальніше

20 Вересня, 2018

За підтримки програмо «U-LEAD з Європою» Міністерство економічного розвитку і торгівлі України надає експертну допомогу методологічного характеру в процесі ініціювання, підготовки і реалізації проектів на засадах державно-приватного партнерства (ДПП) в регіонах.

За цією програмою у 2017 році було відібрано 5 міст (Долина, Житомир, Тернопіль, Тростянець, Трускавець) і Шацьку об’єднану територіальну громаду для підготовки якісних проектів на засадах ДПП. Для реалізації кожного з представлених проектів було сформовано команди з представників органів місцевого самоврядування, для яких експертами U-LEAD проведено тренінги щодо підготовки якісних та конкурентоспроможних проектів ДПП.

На даний час вже готові концептуальні записки до п’яти пілотних проектів і готуються їхні техніко-економічні обґрунтування, а до кінця поточного року очікується проведення перших конкурсів з визначення приватного партнера для здійснення ДПП.

У жовтні цього року планується проведення нового відбору для підготовки таких проектів на місцевому рівні, в якому можуть взяти участь міста й ОТГ Херсонщини.

У разі зацікавленості просимо до 20 вересня 2018 року надіслати до Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації проектні ідеї ДПП та визначити контактну особу для подальшої комунікації.

Електронна адреса: invest.inkherson@gmail.com.

Меню