«УКРАЇНА – КУБА: ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ПІД ЧАС ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН»

Детальніше

24 Червня, 2020

24 червня 2020 року о 16:00 відбудеться  онлайн-конференція «Україна – Куба: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін» за участю українських і кубинських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Куби.

До пріоритетних інтересів України у двосторонніх економічних відносинах з Кубою й  основних перспективних напрямів співпраці можна віднести:

– авіабудування;

– машинобудування;

– альтернативну енергетику;

– агропромисловий комплекс;

– охорону здоров’я та фармацевтику;

– виробничу кооперацію;

– IT-технології.

Під час вебінару, окрім інформації про двосторонні відносини України та Куби, ви зможете дізнатися про потреби і можливості кооперації з представниками Посольства Куби в Україні, матимете змогу встановити прямі контакти та розглянути можливості співпраці.

У рамках вебінару також відбудеться обговорення поновлення роботи двосторонньої Ділової ради, зокрема, формування її української та кубинської частин.

За результатами онлайн-зустрічі ви отримаєте інформацію, що надасть нові можливості для подальшого втілення заходів з диверсифікації українського експорту, та матеріали щодо практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій.

Куба – це, без перебільшення, ворота до Латинської Америки. Наша мета − встановити тісніші контакти та кращу співпрацю між Україною та Кубою.

Контакти для довідок:

Єгорова Юлія (yys-ier@ucci.org.uayegorova249@gmail.com),

тел.: +38 050 942 69 66, +38 044 461 98 07);

Забашта Валерія (+38 050 366 49 97, valeryz.2393@gmail.com).

Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.
Тривалість вебінару – 1 година 30 хв.

Робочі мови – українська й іспанська.

Меню