УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКИЙ ДІЛОВИЙ ФОРУМ ЗА УЧАСТІ ПРЕЗИДЕНТІВ УКРАЇНИ ТА ТУРЕЧЧИНИ

Детальніше

3 Лютого, 2020

УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКИЙ ДІЛОВИЙ ФОРУМ ЗА УЧАСТІ ПРЕЗИДЕНТІВ УКРАЇНИ ТА ТУРЕЧЧИНИ

3 лютого 2020 року відбудеться українсько-турецький діловий форум в ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Проект програми форуму передбачає проведення змістовного пленарного засідання за участі Президентів України та Туреччини, дипломатичного представництва Туреччини в Україні, іноземних компаній або їх представництв в Україні, представників міністерств, облдержадміністрацій, бізнес-кіл обох країн.

Форум надасть можливість обговорити цікаві питання двостороннього співробітництва та перспективи подальшої співпраці, зокрема питання підписання меморандуму про зону вільної торгівлі, що допоможе на фаховому рівні висвітлити перспективні й спірні сторони цієї угоди. У свою чергу форум також буде корисним та інформативним для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, які цікавляться українським ринком. Формат заходу передбачає прямі перемовини у форматі В2В між представниками українських та турецьких компаній.

Враховуючи пріоритетні напрямки українсько-турецького економічного співробітництва, захід буде цікавим, передусім, для підприємств таких галузей:

  • енергетика;
  • інфраструктура і транспорт;
  • сільське господарство і виробництво продуктів харчування;
  • промисловість;
  • логістика.

Детальна інформація про подію та форма для реєстрації доступні за посиланням: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ukrayinsko-turetskii-dilovii-forum.

Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07/08,

Анна Любима (dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09),

Юлія Єгорова (yys-ier@ucci.org.ua),

Валерія Забашта (zva-zed@ucci.org.ua, тел.: +38 050 366 49 97).

Меню