V Lviv Eco Forum

Детальніше

12 Вересня, 2019

12-13 вересня 2019 року у місті Львові відбудеться форум «V Lviv Eco Forum». Метою форуму є створення ефективного діалогу з учасниками сектору управління водними ресурсами для обміну досвідом, координації спільних дій у досягненні цілей санітарії, водопостачання та гігієни, включаючи підвищення ефективності використання коштів, створення кращих структур управління та інституцій, формування сприятливого середовища, взаємної відповідальності між зацікавленими сторонами, сприяння стабільному залученню інвестицій в енергоощадні та екологічні проекти в Україні.

Головні теми заходу:

  • національні цільові показники та індикатори до Протоколу про воду та здоров’я;
  • стратегія водної політики України;
  • обговорення проекту Закону України про державне регулювання в сфері миючих засобів;
  • проблеми промислового забруднення водних об’єктів України.

Основними учасниками форуму є муніципальні органи управління, керівники комунальних підприємств водопостачання та водовідведення, представники промислових підприємств.

Під час заходу упродовж 12-13 вересня відбудеться виставка «LEF EXPO», до якої традиційно долучаються компанії, що спеціалізуються на: технологіях та обладнанні для очищення питної води, стічних вод; переробці та сортуванні відходів; засобах автоматизації технологічних процесів; збереженні енергетичних ресурсів; транспортуванні води; розробці новітніх екологічних рішень для промисловості та домогосподарств.

Для участі у заході електронна реєстрація обов’язкова на веб-сайті www.eco-forum-lviv.com.ua.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 (067) 314 41 76 або електронною поштою lvivecoforum@gmail.com.

Меню