Запрошуємо до участі в онлайн заході «Як діяти далі, об’єднавши зусилля влади, громадськості та бізнесу, для сталого розвитку Херсонщини»

Детальніше

17 Грудня, 2020

Під час онлайн заходу, який відбудеться 17.12.2020 року з 11.00 по 12.00 год., будуть обговорені наступні питання:

  • Що таке цілі сталого розвитку та як вони працюють на практиці?
  • Чому важливо консолідувати зусилля та діяти спільно у партнерському трикутнику влада-бізнес-громада?
  • Як правильно налагодити діалог та започаткувати спільну роботу з метою досягнення Цілей сталого розвитку?
  • Успішні практики і дієві механізми партнерства в Херсонській області

Для кого буде корисним відвідати захід: представників територіальних громад, громадських лідерів та активістів, представників малого та середнього бізнесу, державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Херсонської області.

Якщо вам цікаво і ви готові долучитися до спільної роботи задля позитивних змін, запрошуємо доєднатися до онлайн заходу «Як діяти далі, об’єднавши зусилля влади, громадськості та бізнесу, для сталого розвитку Херсонщини».

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgVGjO7NhdlCuKT_PWhdapZBOpp123KVFmDhC65P7xxokM9Q/viewform

Всім зареєстрованим учасникам буде надіслано лист-запрошення з посиланням на підключенням до заходу на платформі ZOOM на вказану електронну адресу напередодні заходу.

За додатковою інформацією звертайтеся до організаторів по  ел. пошті: esma.umerova@undp.org (Есма Умерова, регіональний координатор ПРООН в Херсонській області), grantskherson@ukr.net (відділ з питань зовнішньоекономічної діяльності та міжнародної технічної допомоги управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» обласної державної адміністрації).

Захід проводиться у межах впровадження проєкту «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Партнери заходу: Херсонська обласна державна адміністрація,  проєкт «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

 

 

 

Меню